Kroužek kreslení pro radost pro žáky od 3. třídy v Liberci

Pro koho: od 3. třídy

Počet dětí: min 10, max 16

Kdy: úterý 16:45-17:45

Anotace kroužku kreslení pro radost pro žáky od 3. třídy v Liberci:

Kroužek je určen především pokročilejším kreslířům, ale i začátečníkům se zájmem o kreslení a malbu. Zaměříme se především na kresbu tužkou, pastelkami a fixami, ale vyzkoušíme si také netradiční techniky s využitím temper, akrylových barev, akvarelů a dalších výtvarných prostředků. Jako podklad nám poslouží kromě papíru i různé další materiály, např. dřevotříska, sklo, textil apod. Celým rokem nás budou provázet příběhy z dějin umění, se kterými se budeme postupně seznamovat. Hlavním cílem je především relaxace, prostor pro vlastní nápady, radost z tvorby a sebepoznání. Přirozenou cestou se posiluje kladný vztah k umění a rozvíjí se jemná motorika a fantazie.

 

Potřeby: tužky H2, B2, B4, B6, B8, pastelky, akvarelové pastelky, gumu, ořezávátko, barevné fixy (ideálně v různých velikostech), černé fixy na obtahování linií (0,1, 0,5, 0,7 a případně další silnější černé fixy)

 

Minimální počet pro otevření je 10 dětí.

Přihlášení na kroužek jakožto i cena kurzovného je pouze na 1.pololetí. Na druhé pololetí je potřeba se znovu přihlásit a zaplatit kurzovné.

 

Více fotek z kroužku keramiky naleznete v sekci Fotogalerie.


Další informace ke kroužku keramiky naleznete rovněž na záložce "Informace z kroužků". Zde mimo jiné najdete i plány práce a další infromace z kroužku keramiky v Liberci.