Volnočasová činnost do konce školního roku

Dobrý den, vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat ohledně aktuálního dění ve volnočasových aktivitách. Moc nás to mrzí, ale musíme konstatovat, že za současných podmínek nejsme schopni obnovit činnost zájmových kroužků do konce školního roku 2019/2020.


Aktuální vlna rozvolňovacích opatření dává jisté možnosti různým organizacím poskytujících volnočasovou činnost, ale bohužel se tato pravidla netýkají základních škol. Ministerstvo školám nastavilo poměrně striktní podmínky, které musíme dodržovat. Mimo jiné stálost skupin (žádná změna v průběhu celého dne ve škole) a malý počet žáků ve skupinách. To se bohužel neslučuje s volnočasovou aktivitou, kdy jsou žáci dopoledne ve třídě a po obědě odchází na různé zájmové kroužky a pak např. ještě do družiny.


Z výše uvedených důvodů vám budeme vracet pokrácené kurzovné za 2. pololetí školního roku 2019/2020 na účty, z kterých jste nám kurzovné zaslali.


Situace pro nás není vůbec jednoduchá ani z finančního ani administrativního hlediska. Budeme proto moc rádi, pokud nám zachováte přízeň například při účasti na našich příměstských táborech (odkaz zde nebo na našem webu: https://www.azschola.cz/primestske-tabory-v-liberci/), které pro vás připravujeme či v dalším školním roce 2020/2021.


Děkujeme za pochopení a přejeme všem hlavně zdraví.Za tým A-Z Schola,

Tomáš Řebíček

www.azschola.cz