Kroužek šití - Jarmark, Gastroden a závěr školního roku

Vážení rodiče,

nejprve informace k Jarmarku - vystoupení s módní přehlídkou bude po 13. hodině. V půl jedné  se děti začnou připravovat v naší šicí dílně. Všechna vystoupení jsou přesunuta do velké tělocvičny.

V pátek 31. května se koná Gastroden, kterého se každý rok zúčastňujeme s naší módní přehlídkou. I letos s námi počítají, avšak teprve ve středu budou mít hotový program a tak Vám napíšu až zítra večer podrobnosti. Gastroden bude opět na Králově Háji v Centru. Bývá od deseti hodin do sedmnácti hodin a přehlídky jsou vždy několikrát. Útočiště budeme mít opět v jejich šicí dílně, kde se bude určitě topit, jak mě ujistila vedoucí učňovského pracoviště. Napište mi prosím , pokud se Vaše dcera nemůže Gastrodnu zúčastnit na vlasta.suchlova@seznam.cz.

Oficiálně končí kroužky 7. června, ale my budeme mít poslední 12. června jako náhradu za 22. května. Děti dokončí poslední práce, poví mi, co by rády ještě na kroužku v příštím roce vytvářely. Také vyklidí svůj šuplík.

Děkuji Vám za spolupráci, za důvěru a pochopení při úpravách času kroužků. Moc ráda se s Vašimi šikovnými dětmi setkám v příštím školním roce opět na kroužku šití.                    

Přeji krásné léto    Vlasta Suchlová