Marlot - Festival historických tanců

  Vážení rodiče,

 

jsme zváni na 10. ročník Festivalu historického tance, který se bude konat v sobotu 18. května 2013. Již několikrát jsme zde vystupovali a moc se těšíme.

Festivalová přehlídka je nesoutěžní a obsahuje ukázky programů v oboru historického tance v období od Gotiky po tance 30.let 20.století. Provedení tanců je v rozsahu od rekonstrukce tance až po scénické provedení na historické téma či hudbu. Je určen všem, kteří chtějí prezentovat své tance divákům v hezkém prostředí  Chvalského zámku na  Praze 9.

Pojedeme opět autobusem Student Agency. Odjezd z Liberce předpokládám kolem desáté hodiny dopoledne a zpět do Liberce přijedeme pravděpodobně kolem osmnácté hodiny.

Děti si budou hradit cestovné tentokrát sami. Autobus Student Agency tam a zpět stojí 90 Kč a místní doprava tam a zpět 32 Kč. Na cestovné budou tedy děti potřebovat 122 Kč a k tomu kapesné na toalety (na autobusovém nádraží), ev. na pizzu (do 30 Kč) před odjezdem na Černém Mostě, nebo na jiné mlsání.

Podrobnosti o časech odjezdu a příjezdu, co s sebou napíšu dětem až koupím jízdenky.

Jízdenky půjdu koupit v pondělí 6. května.  Prosím tedy, přiložte k návratce, kterou potvrdíte souhlas s účastí 90 Kč na autobus.

Věřím, že se děti budou líbit tak, jako v minulých letech. Děkuji Vám za důvěru.

 V Liberci 25.4.2013                                                                                            Vlasta Suchlová

 

N Á V R A T K A

 

 Naše dcera/syn…………………………………………………. Tř…………………. se zúčastní 18. května 2013 vystoupení na Festivalu historického tance v Praze Chvalech.

Přikládám 90Kč na jízdenky na autobus z Liberci do Prahy a zpět.  

 

Podpis rodičů………………………………………………v Liberci…………