Přihlášení na kroužky pro 2 pololetí školního roku 2012/2013

 

 

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás touto formou informovat o přihlášení na kroužky a kurzy v druhém pololetí školního roku 2012/2013.

 
Veškeré informace o kroužcích na druhé pololetí obdržíte nejpozději do pátku 11. 1. 2013 na Vaši emailovou adresu zadanou při registraci do kroužků. Pokud do této doby neobdržíte prodlužovací email, obratem nás kontaktujte.


Systém přihlašování jsme zjednodušili, tak aby zohlednil a hlavně zvýhodnil již přihlášené žáky na kroužky z předchozího pololetí. Díky tomu nebude nutné se znovu přihlašovat přes webové stránky www.azschola.cz jak tomu bylo na začátku školního roku, ale stačí postupovat dle kroků v obdrženém emailu. Výše uvedené zvýhodnění bude platit do 30.1.2013. Pokud do této doby neprovedete přihlášení (platbu kurzovného se správně vyplněným variabilním symbolem) na druhé pololetí dle obdrženého emailu, budeme předpokládat, že o kurz či kroužek již nemáte zájem a Vaše místo nabídneme ostatním zájemcům. Pokud již nyní víte, že do kroužku na druhé pololetí nebudete chtít docházet, prosím Vás tímto o kontaktování lektora či poslat email s touto informaci na: info@azschola.cz


Pokud se chcete nově přihlásit na kroužek, využijte této možnosti již nyní u neobsazených kroužků prostřednictvím našeho webu www.azschola.cz. Počet volných míst se bude pohybovat dle zájmu účastníků z prvního pololetí. Jejich zvýhodnění platí do 30.1.2013. Po tomto datu nabídneme volnou kapacitu novým zájemcům. U nového přihlášení je nutné provést novou objednávku.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na email info@azschola.cz nebo přímo lektora svého kroužku.


S pozdravem
www.azschola.cz

 

Možnosti

» Fotogalerie z kroužků


» Informace z kroužků

 

Aktuální nabídka a informace z kroužků:

» Kroužky - hudba

» Kroužky - jazyky

» Kroužky - sport

» Kroužky - technika

» Kroužky - výtvarné umění

» Kroužky - ostatní 

www.azschola.cz