plán listopad

Dobrý den milí rodiče,

říjen už je za námi a my máme plnou hlavu nových podzimních slovíček. Ve středu jsem ještě stačili oslavit Halloween, něco si o něm povědět a vyrobit si strašidelnou masku. Fotky jsou na internetu.Mrkající

A co nás čeká v listopadu... Budeme nadále procvičovat počasí, dny v týdnu, měsíce. Začneme více trénovat sloveso CAN a CAN’T. Mimo to budeme již pomalu nacvičovat na naše předvánoční vystoupení, kde vám opět zazpíváme, zarecitujeme a něco nového předvedeme (už trénujeme dvě písničky od The Beatles, snad se vám budou líbit).

Nově jsme zařadili část družinky, která se jmenuje Question time – Peter nebo Pavla nám připraví 5 otázek a my na ně písemně odpovíme, abychom si více uvědomovali, co už umíme. Pak si své otázky vzájemně přečteme.

Jako každý měsíc budeme zpívat, sledovat krátké pohádky – ještě máme pár dílů Muzzyho a čeká na nás prasátko Pepina (U koukání ale musíme dávat pozor, Peter nám s těmi otázkami nechce přestat ), soutěžit a vyrábět. Když počasí dovolí, půjdeme se proběhnout ven a zahrajeme si nějaké hry.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na p.endlerova@gmail.com

Přeji vám krásný den.

Pavla Endlerová