Kroužek florbalu - důležité informace

Vážení rodiče,

vítám Vás a Vaše děti v kroužku florbalu, do kterého se letos přihlásilo dětí tolik, že bychom pomalu mohli v naší škole založit profesionální oddíl orientovaný na mládež. :-) Nikoho z dětí se zájmem o florbal jsme nechtěli po dovršení kapacity kroužku odmítat, proto jsme v průběhu registrací uměle navyšovali jeho kapacitu, kam až to šlo. V součtu obou skupin určeným dětem 1. stupně jsme se momentálně zastavili na čísle 57 dětí. Takový zájem by nám mohli závidět i trenéři z FBC Liberec. :-))

Protože je v jednom kroužku dětí registrovaných znatelně více, než ve druhém, pozval jsem si na dnešní den všechny čtvrťáky, hlášené původně do páteční skupiny, abychom provedli alespoň trochu srovnání počtu dětí v obou skupinách.

Děti, které na florbale nebyli dnes, ať si přijdou zahrát v pátek. Prosím, abyste s platností od příštího týdne vozili děti do kroužku florbalu podle následujícího seznamu:

  • středa - Beková Barbora, Bentsa David, Bentsa Kristian, Brát Tobiáš, Dvořák Marek, Jahůdka Ondřej, Janovský Jiří, Konečný Tomáš, Košek Jakub, Křivák Filip, Kučera Jakub, Kučera Radim, Kyncl Leo, Machart Daniel, Machart Samuel, Matějček Matěj, Němec Šimon, Nevrkla Filip, Nosek Jaroslav, Patrman Filip, Pojsl Adam, Ragín Bruno, Skála Jakub, Skýpala Pavel, Smolař Adam, Šedo Jan, Špičková Ema, Tesárek Jiří, Veverka Filip, Vintr Kryštof
  • pátek - všichni páťáci + Hergesell Ondřej, Korpas Martin, Petříček Tomáš, Radosta Tomáš, Šolc Jan, Terč Josef, Van Geet Anthony, Zapotil Filip a Žitňan Štěpán

 

S sebou ať mají děti vždy věci na tělocvik. Skvělé by bylo, pokud by každý měl s sebou i svůj vlastní míček, naše zásoby se každoročně v přímé úměře s časem rychle tenčí. Pokud nemáte, florbalku vlastní kupovat zatím nemusíte, ve škole jich máme k zapůjčení dost.

Kroužek bude pravidelně končit zhruba v 7:55, aby se všichni stihli včas převléknout na vyučování.

 

Děkuji. Přeji všem dětem spoustu gólů a dobrého pocitu ze hry, Vám rodičům pak spoustu energie při ranním vstávání, zvlášť v zimním období do hluboké tmy velmi "příjemném". :-))

 

Aleš Dlouhý