Marlot plán prosinec

Vážení rodiče,

chci Vám pochválit děti za pravidelnou docházku a za ukázněné a poctivé tréninky. Dnes nás navštívila na kroužku zakládající členka souboru Anička Doležalová. Studuje historii a k historickému tanci se vrátila v dospělém věku  do vynikajícího souboru Villanella. Mezi námi se jí libí a ráda přijde pomoci. Věřím, že to bude pro děti oživení a povzbuzení mladým svěžím duchem.

V prosinci nás čekají dvě vystoupení.

V neděli 15. prosince, ve 14.00 v Globusu, společně s Lesněnkami:  

 Sejdeme se ve 13.30hodin, místo uvedu na lístečku, který děti dostanou jako vždy do ruky. Nejlépe bude, když děti přivezete v kostýmech. Po vystoupení obou souborů se rozejdeme.

Bude to generálka na slavnostní školní vánoční koncert, který bude následující úterý 17. prosince od 17. hodin. Tanečníci se sejdou v 16 hodin v sále PKO Lidové Sady. Rozchod bude po skončení koncertu.

Prosím, abyste na obě vystoupení děti pomohli připravit. Děvčata by měla mít učesané vlasy, buď rozpuštěné pod věnečkem, nebo drdůlky a doplníme je kytičkami. Kostýmy by měly být vyprané a vyžehlené. V sále Lidových Sadů budou děti tančit v piškotech. V Globusu raději střevíčky. Mají teplejší podrážku. Tamní dlažba bude možná studená.

Přeji Vám milý zážitek z našich vystoupení a krásné prožití vánočních svátků.

Vlasta Suchlová