Marlot - plán na listopad

Vážení rodiče,

omlouvám se za opožděný plán na listopad.

Soustředění na Bílé vráně v Bedřichově se vydařilo. Děti byly aktivní a pohodové. Naučily se základ nových tanců, které uvidíte na vánočních vystoupeních. V listopadu nás čeká tyto tance vypilovat a nové děti se doučí náš stávající repertovár.

Prosím maminky, nebo babičky, určitě máte doma nějaký starší lehký šátek, který můžete své tanečnici věnovat. Nechá si ho ve škole a bude ho používat k tanci (jinak ho stále někdo zapomíná). Na vystoupení máme bílé hedvábné, k tréningu stačí jakýkoli lehký barevný. Děkuji.

Ještě mám jednu prosbu. Chceme zařadit tanec se svícny. Už jsme ho v minulosti tančili, ale i když jsem vypodložila skleničky pod čajovou svíčkou korkem, stejně děti pálily do dlaní. Můžu Vás požádat, abyste koupili dětem svícen, který vypadá jako by měl svíčku, ale svítí na něm led svítidlo? Ty jednodužší stojí kolem 40 Kč. Použijeme ho na vystoupení a pak Vám bude doma dělat parádu. Moc děkuji za pochopení.

Do úterý budu mít určitě pro děti objednané piškoty. Možná přijdou už tento týden. Včera je odesílali z Prahy. Prosím počítejte s tím. K ceně připočítejte asi 20Kč na poštovné. Nevím ještě přesně kolik to bude.

Přeji klidný listopad!   Vlasta Suchlová