Příměstský tábor - informace a program

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás v krátkosti seznámil s několika informacemi o programu našeho letního příměstského tábora Sportovci z Lesní, do kterého je Vaše dítě v termínu od 20. 8. do 24. 8. přihlášeno.

Každý den se sejdeme ráno před osmou hodinou v areálu naší školy v Lesní ulici. Program bude končit vždy v 16:00 hodin. Pokud si přejete, aby Vaše dítě chodilo po skončení programu domů samo bez Vašeho doprovodu, sdělte nám tuto informaci prosím písemně na malý lístek. Bez písemného potvrzení si nedovolíme Vaše dítě pustit domů samotné.

V ceně tábora, kterou jste uhradili, máme pro Vaše děti přichystané i občerstvení v podobě dopolední svačiny, oběda i odpolední svačiny. Jídla máme pro děti obvykle dost.:-) Prosíme, ať má Vaše dítě každý den vlastní láhev s pitím, které si může dočepovat i v našem barelu ve školní jídelně.

Sportovat s Vašimi dětmi budeme dva lektoři - Radka Přibilová a Aleš Dlouhý. Děti si na začátku tábora rozdělíme do dvou stejně početných skupin. Paní učitelka Přibilová bude mít mladší děti (převážně 1. - 2. třída), já budu mít starší děti. Přesné rozdělení se od svých dětí dozvíte po 1. dni.

 

Sportovní aktivity se budou odehrávat převážně v naší školní tělocvičně a na našem venkovním hřišti. Prosím, aby Vaše děti měly vhodné oblečení a obuv na ven i dovnitř. Hlavně obuv prosíme dvojí, jednu čistou do tělocvičny, druhou na venkovní aktivity. Nepožadujeme nic víc, než mají Vaše děti na běžný školní tělocvik. Vzhledem k zájmu dětí o florbal prosíme, aby ten, kdo má doma svou vlastní, si do školy přinesl florbalku. Tu si až do konce týdne může nechat v našem kabinetu. Jak známe děti, budeme nuceni hrát florbal denně. :-)

 

Skupina starších dětí bude mít pod mým vedením každý den dopolední program v tělocvičně. S ohledem na velmi vysoké odpolední teploty bych proto rád chodil s dětmi do libereckého bazénu a netrávil odpolední hodiny na přímém slunci. S pracovníky bazénu jsem naši každodenní návštěvu s platností od úterý 21. 8. již předjednal. Prosím, aby od úterý mělo každé dítě z mojí skupiny s sebou plavky a ručník a peníze na vstupné do bazénu ve výši 70,- Kč/den. Omlouvám se za výdaje nad rámec platby za registraci do příměstského tábora a věřím, že Vám nebudou činit potíže. V opačném případě bychom Vašemu dítěti zajistili náhradní program s jinou skupinou.

Skupina paní učitelky Přibilové půjde do bazénu také, přesný termín bude ještě upřesněný.

Další podrobnosti Vám rádi sdělíme osobně v pondělí ráno při zahájení tábora.

 

Stejně jako v předešlých letech je i letos v plánu každodenní zmrzlina na závěr programu. Prosíme tedy denně o 20 Kč na kopeček zmrzky.

 

Na začátku zprávy jsem sliboval jen několik krátkých informací, nebudu se tedy dále rozepisovat. :-) Přeji Vám příjemný konec pracovního týdne i následný víkend a v pondělí ráno u nás ve škole na viděnou.

 

Aleš Dlouhý (tel. 776 689 799) a Radka Přibilová (tel. 606 610 051)