Kroužek taneční gymnastiky a moderního tance II, středně pokročilí v Liberci

Pro koho: 3.-4. třída

Počet dětí: min. 8, max 10

Kdy: pondělí 17:00-18:30 a středa 15:00-16:30

Lektor: Adéla Tichá

 

Kroužek je určen dětem se dvěma až třemi roky gymnastických nebo tanečních zkušeností, které již zvládnou základní gymnastické prvky (kotoul vpřed a vzad, provaz, stoj na rukou, hvězda) a chtějí se zdokonalit a naučit se něco nového. Součástí každého tréninku je zahřátí a důkladné protažení těla, po kterém následuje nácvik gymnastických a tanečních prvků dle možností každého jednotlivce – přemet vpřed a vzad, převal, různé skoky, otočky apod. Děti posilují svaly, zvyšuje se pohyblivost kloubů, učí se správnému držení těla a  rytmickému cítění. Důraz je kladen především na radost z pohybu a celkový rozvoj každého jednotlivce. Během roku se děti naučí sestavu, se kterou se koncem roku zúčastníme několika tanečních vystoupení a soutěží.

 

Potřeby na trénink: láhev s pitím, taneční ťapky (piškoty), pohodlné tričko a legíny na cvičení, gumičky a sponky na svázání delších vlasů

 

Kontakt na lektorku kroužku: e-mail: adela.ticha@centrum.cz 

Minimu pro otevření kroužku je 8 dětí.

Přihlášení na kroužek jakožto i cena kurzovného je pouze na 1.pololetí. Na druhé pololetí je potřeba se znovu přihlásit a zaplatit kurzovné.

Více fotek z kroužku naleznete v sekci Fotogalerie.

Newslettry pro tento kurz