Kroužek MIX DANCE III moderní tance od 6. třídy (junioři) v Liberci

Kroužek MIX DANCE III moderní tance od 6. třídy (junioři) v Liberci

Kroužek pro děti, které se již nějakou dobu věnují tanci. Součástí každého tréninku je zahřátí těla, protažení a krátké posilování, po kterém následuje nácvik tanečních kroků k choreografii. Tréninky obsahují také základní gymnastickou průpravu v závislosti na dovednostech jednotlivých tanečníků. Tančíme show dance (tanec s příběhem) převážně v kombinaci tanečních stylů modern dance, disko nebo street dance. V choreografii využíváme gymnastické prvky a stunty (zvedačky). Ke konci roku se pravidelně účastníme tanečních vystoupení a soutěží, na které se připravujeme během několika víkendových soustředění.

Některé z našich úspěchů v kategorii junioři: 1. místo – choreografie Locika (Děčín-Benešovský medvěd 2019), 2.místo – choreografie Koralína (Praha-Jinonice 2018), 3. místo – choreografie Invitation (Česká Lípa 2017), 1.místo – choreografie Alenka v říši divů (Mladá Boleslav a Česká Lípa 2016), 2. místo – choreografie Noční směna (Česká Lípa 2016), 2.místo – choreografie Fifa (Mladá Boleslav 2015)

 

Potřeby na trénink: láhev s pitím, taneční boty nebo sálová obuv se světlou podrážkou, pohodlné tričko a tepláky na cvičení, gumičky a sponky na svázání delších vlasů

 

Kontakt na lektorku kroužku: e-mail: adela.ticha@centrum.cz

Minimální počet pro otevření kroužku je 12 dětí.

 

Přihlášení na kroužek jakožto i cena kurzovného je pouze na 1.pololetí. Na druhé pololetí je potřeba se znovu přihlásit a zaplatit kurzovné.

 

Kontakt na lektorku kroužku: e-mail: adela.ticha@centrum.cz

Minimální počet pro otevření kroužku je 12 dětí.

 

Přihlášení na kroužek jakožto i cena kurzovného je pouze na 1.pololetí. Na druhé pololetí je potřeba se znovu přihlásit a zaplatit kurzovné

 

Více fotek z kroužku naleznete v sekci Fotogalerie.


Další informace ke kroužkuk naleznete rovněž na záložce "Informace z kroužků". Zde mimo jiné najdete i plány práce a další informace z kroužku Mix Dance v Liberci.