Kroužek angličtiny pro 4. třídu v Liberci

Anotace kroužku angličtiny pro 4. třídu:

Kroužek angličtiny pro 4. třídu  osvojuje výuku  anglického jazyka hravou a veselou formou. Děti se v kroužku angličtiny pro 4. třídu naučí základním komunikačním frázím v určitých situacích, získají širokou slovní zásobu a zaměříme se i na výslovnost. Využijeme k tomu nejen anglické básničky, říkadla, krátké pohádky, písničky, hry a soutěže, ale i dramatické chvilky.

Kroužek angličtiny pro 4. třídu je určen pro všechny děti se zájmem o anglický jazyk.  Děti si zde  hravou formou procvičí a upevní své znalosti a dovednosti  získané v hodinách školní angličtiny. V hodinách budou hrát jazykové hry,  pracovat s anglickými nahrávkami, luštit křížovky apod.

Maximální počet dětí v kroužku angličtiny je 9. Minimální počet dětí v kroužku angličtiny pro otevření je 7 dětí.

Přihlášení na kroužek jakožto i cena kurzovného je pouze na 1.pololetí. Na druhé pololetí je potřeba se znovu přihlásit a zaplatit kurzovné.


Více fotek z kroužku angličtiny pro 4. třídu naleznete v sekci Fotogalerie.

Další informace ke kroužku kroužku angličtiny pro 4. třídu naleznete rovněž na záložce "Informace z kroužků". Zde mimo jiné najdete i plány práce a další infromace z kroužku angličtiny pro 4. třídu v Liberci.