Kroužek tance Mix Dance III. pokročilí (soutěžní skupina)

Pro koho: od 4. třídy

Počet dětí: min 12, max 18

Kdy: pondělí 16:30-18:00

Kroužek tance Mix Dance III. pokročilí (soutěžní skupina)

Kroužek je vhodný pro všechny zájemce, které baví tanec a mají za sebou alespoň základní taneční přípravu. Součástí každého tréninku je zahřátí těla, protažení a posilování, po kterém následuje nácvik tanečních kroků k choreografii. Tančíme show dance (tanec s příběhem) převážně v kombinaci tanečních stylů modern dance, contemporary nebo disco dance. V choreografiích využíváme také gymnastické prvky a stunty (zvedačky). Ke konci roku se pravidelně účastníme tanečních vystoupení a soutěží, na které se připravujeme během několika víkendových soustředění. Pro zlepšení pohyblivosti těla a celkové kondice doporučuji navštěvovat současně kroužek Taneční gymnastiky.

 

Potřeby na trénink: láhev s pitím, taneční boty nebo sálová obuv se světlou podrážkou, pohodlné tričko a legíny nebo tepláky na cvičení, gumičky a sponky na svázání delších vlasů

 

Kontakt na lektorku kroužku: e-mail: adela.ticha@centrum.cz

Minimální počet pro otevření kroužku je 12 dětí.

 

Přihlášení na kroužek jakožto i cena kurzovného je pouze na 1.pololetí. Na druhé pololetí je potřeba se znovu přihlásit a zaplatit kurzovné.

 

Více informací naleznete v Podrobném popisu kroužku - "Zobrazit detail".

 

Více fotek z kroužku naleznete v sekci Fotogalerie.


Další informace ke kroužkuk naleznete rovněž na záložce "Informace z kroužků". Zde mimo jiné najdete i plány práce a další informace z kroužku Mix Dance v Liberci.