Kroužky pro vaše děti,
další vzdělávání a poradenství

Měsíční plán kroužku anglické družiny pro 2. tř. - leden a únor

Vážení rodiče,


čas letí jako voda a my už máme za sebou první pololetí v anglické družině. Jsme moc rádi, že jsme se v druhém pololetí sešli ve stejném počtu. Snad to bude půlrok stejně příjemný jako ten první.

 

V následujících dvou měsících nás opět čeká hodně práce. Ze studené zimy se přesuneme do příjemnějšího jarního tématu, kde si budeme povídat o přírodě, oblečení a jarních sportovních aktivitách. Nesmíme zapomenout na Velikonoce a na to, jak se slaví u nás a v Británii. Formou her a soutěží budeme procvičovat nejen výslovnost ale i spelling jednotlivých slov a slovních spojení.

 

Velký důraz bude opět kladen na rozvoj komunikačních schopností dětí. Nejvíce se budeme soustředit na správné formování otázek. Poslechové dovednosti nám nadále pomůže procvičit Muzzy, zelená příšerka z kresleného anglického výukového seriálu. Budeme pokračovat ve čtení pohádky o Červené Karkulce (tu jsme poslední dobou zanedbávali :)).

 

Náš plán na následující dva měsíce tedy znáte. Kdyby i přesto byly jakékoli nejasnosti, návrhy či doporučení, neváhejte mě prosím kontaktovat prostřednictvím emailu na p.endlerova@volny.cz


Veškeré materiály jsou k nahlédnutí u dětí v jejich portfoliu.

 

Přeji vám všem krásný den.

Pavla Endlerová,

lektorka kroužku

Fotogalerie