Kroužky pro vaše děti,
další vzdělávání a poradenství

Měsíční plán ke kroužku Angličtiny pro 4. ročníku

Vážení rodiče, milé děti,


čas běží jako voda a my už máme za sebou první tři setkání na kroužku angličtiny. Tyto tři hodiny jsme věnovali hlavně tomu, abychom se společně seznámili, zjistili, co nám jde a hlavně v čem potřebujeme zabrat. Myslím, že jsme všichni šikovní a že nám práce půjde dobře od ruky.


Co nás čeká v měsíci říjnu? Jak jsme se domluvili, na začátku kroužku budeme trénovat povídání, které je pro nás nejdůležitější. Dále budeme sledovat krátká videa o Muzzym – velikém zeleném mimozemšťanovi, který nám bude pomáhat (ke každému videu budeme mít pracovní listy s důležitými slovíčky a gramatikou – v říjnu se bude jednat hlavně o pozdravy, představování sebe, rodiny a  kamarádů, trénování spellingu a abecedy). Pustíme se do čtení knížky o třech prasátkách, budeme trénovat básničku Apples, Apples, naučíme se písničku o Anakondě  a občas budeme vyrábět různé drobnosti – samozřejmě vše v angličtině.


Příští týden dostaneme portfolia, do kterých si budeme vše zakládat. Tato portfolia si budeme buďto nechávat ve škole nebo si je můžeme nosit domů, aby rodiče věděli, co zrovna děláme.


V případě jakýchkoli nejasností či dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailové adrese p.endlerova@volny.cz

Přeji vám všem krásný podzimní den.Pavla Endlerová,
lektorka kroužku