Kroužky pro vaše děti,
další vzdělávání a poradenství

Měsíční plán anglická družina 1. tříd - listopad, prosinec

Milí rodiče,

 

během listopadu a prosince budeme dále procvičovat slovní zásobu z předchozích měsíců, naučíme se další básničky a písničky, budeme hrát nové hry a tvořit. Všechny děti už umí aktivně používat barvičky a čísla do 10. Pojmenují spoustu zvířátek, dokáží splnit námi zadané anglické pokyny. Během těchto měsíců přidáme do svého repertoáru předložky, slovní zásobu týkající se zimy a Vánoc. Budeme říkat vánoční říkadla a zazpíváme si vánoční písničky a koledy.

 

 

Často v hodinách pracujeme se Spotem. Spot je pejsek z anglických knížek a pohádek. Děti tato práce baví, nadšeně společné čtení knihy poslouchají, na kratičké pohádky se dívají a vůbec jim nepřijde, že to není česky, ale anglicky. Což je moc fajn. Dokáží splnit všechny úkoly, které se příběhů se Spotem týkají. Takže je vidět, že tomu rozumí.  

 

 

Rádi bychom Vás pozvali na předvánoční „ochutnávku“ toho, co jsme společně od září dokázali. Zveme Vás tedy ve čtvrtek 15. prosince 2011 v 14:15 do 1.B. Ukážeme Vám aktivity, které s dětmi děláme. Děti Vám zazpívají několik písniček a dají k nahlédnutí svá portfolia. Začátkem prosince pro Vás ještě s dětmi vyrobíme pozvánky.

 

Dále posílám odkaz na další fotografie z našich lekcí. Děti Vám jistě podají komentář k tomu, co se zrovna na fotografii děje.  :o)

 

http://www.azschola.cz/galerie/fotogalerie-z-anglicke-druziny-pro-1-tridy-listopad-2011/

 

Na předvánoční shledání s Vámi se těší

lektoři anglické družiny

Mgr. Helena Chmelařová a Peter Highfield.

 

Pro případ potřeby uvádím kontaktní údaje:

Mail: helena.chmel@centrum.cz

Fotogalerie