Kroužky pro vaše děti,
další vzdělávání a poradenství

Kroužek anglické družiny pro 2. ročník v Liberci

Milí rodiče,


minulý týden nám začala kroužek anglické družiny pro 2. ročník. Jsme moc rádi, že jsme se opět sešli v tak hojném počtu a věříme, že nám to společně půjde stejně dobře jako loni.

 

Každý měsíc Vám zašleme stručný plán o tom, čemu se v daném měsíci budeme věnovat. Letos tedy bude plán měsíční a ne na dva měsíce najednou jako loni.

 

První lekce jsme strávili hrami na „oprášení“ slovní zásoby z loňska (barvičky, čísla, zvířátka, hračky, oblečení, části těla…). Popovídali si o letních prázdninách, vyrobili letadélka, uspořádali soutěž v létání a vrhli se na dvě nové říkanky – jednu o krokodýlovi, druhou o kočce hudebnici. Takto budeme pokračovat i tento týden.

 

Dovolí-li to počasí, budeme tak na hodinku chodit ven. U her děti také běhají, skotačí. Pokud si přejete na ven jiné oblečení, dejte ho prosím dětem s sebou. Boty si mohou vzít z tělocviku (pokud nemají jen cvičky).

 

Dále Vás prosíme, dávejte dětem odpolední svačinku, naříkají nám tu, že mají hlad… Pití nepotřebují, dotáčí si do lahviček vodu.

Poslední informací je termín naší vánoční besídky, na kterou Vás srdečně zveme v úterý 18. prosince ve 14:00. Samozřejmě Vám ještě vyrobíme pozvánky. Udělejte si, prosím, na děti v tuto dobu čas. Děkujeme.

 

Krásný podzim přejí lektoři kroužku anglické družinky


Mgr. Helena Chmelařová a Peter Highfield

 

Potvrďte mi, prosím, přijetí plánu na září na mailovou adresu:

 

 helena.chmel@centrum.cz

 

Pro případ potřeby uvádím i telefon, během družinky ho mám u sebe: 737 13 59 90