Kroužky pro vaše děti,
další vzdělávání a poradenství

Besídka - Anglické družiny pro 2. ročník

Vážení rodiče, sourozenci, babičky a dědečkové,

 

čas běží jako voda a Vánoce a s nimi naše již druhá Vánoční party klepou na dveře. Rádi bychom vás všechny jménem vašich dětí pozvali na malé posezení, které proběhne ve středu dne 14. 12. 2011 (na dětských pozvánkách se vloudila chybička!!!!!!).

 

Sejdeme se opět ve 14:15 v červené učebně na malé budově školy. Opět vám předvedeme, co nového jsme se za ty dva a půl měsíce naučili, zazpíváme si a zarecitujeme.

 

Už se na vás moc těšíme a doufáme, že se sejdeme v co největším počtu.

 

Pavla, Peter a děti.

 

P.S. Využíváme ještě této možnosti a chtěli bychom vás informovat o obsahu anglické družiny na měsíc prosinec.

 

Kromě přípravy vánoční besídky se budeme nadále soustředit na rozvoj komunikace v angličtině. Začínáme být přísnější a nejen že na děti mluvíme anglicky my, čím dál více trváme na tom, aby i jejich odpovědi byly v angličtině. Hravou formou trénujeme spelling již známých slov a tyto slovní okruhy (rodina, oblečení, měsíce v roce, roční období a počasí) se snažíme rozšiřovat o nová slova.

V prosinci se budeme věnovat slovíčkům spojeným s Vánocemi, budeme si povídat, jak se slaví Vánoce u nás a v Británii. Naučíme se novou koledu, podíváme se na tradiční anglickou pohádku a vy robíme si jednoduché dekorace.

 

Samozřejmě neopomeneme ty oblasti, kterým jsme se doposud věnovali a nadále je budeme procvičovat. Dále také připomínáme, že děti mají veškeré obdržené materiály založené ve svých portfoliích. Ta jsou k nahlédnutí denně na chodbě před anglickou družinou nebo si je můžete prohlédnout v den besídky.

 

Opět vám připomínám emailovou adresu, na kterou mě neváhejte kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů či nejasností p.endlerova@volny.cz

 

Přejeme vám krásný den a co nejvíce pohody v předvánočním shonu.

 

Pavla  a Peter

lektoři anglické družiny

Fotogalerie