Taneční gymnastika - zrušení lekce 15.5. a 17.5. , informace Gastroden

 

Vážení rodiče, 

 

moc mě to mrzí, ale mám zánět průdušek, a tak jsem nucena zrušit pondělní i středeční taneční lekci příští týden. S vystoupením a soutěží ale určitě počítám. Na pátek, prosím, děti omluvte u třídních učitelů z celého dne. 

 

Gastroden: 

Sraz: v 8 hodin v ranní družině

S sebou: 

- svačinu, pití, 2 lístky na tramvaj/autobus

- převlečení na cvičení - černé tílko do pasu a kraťasy, kdo má (optimálně), tak "taneční ťapky" ("taneční chrániče") v tělové barvě - lze zakoupit např. v Decathlonu za cca 300,- Kč

- kapesné na případnou útratu na místě, pláštěnku pro případ deště

- gumičky, sponky, kartáč na vlasy... 

Místo vystoupení: SŠ Gastronomie a služeb, Dvorská 458/26 (restaurace Centrum), autobus č. 21 - zastávka Školní

Návrat do školy: kolem 13:30

Naše vystoupení by mělo proběhnout zhruba mezi 11:30-13 hodinou. Čas upřesním během příštího týdne. Po návratu do školy půjdeme ještě na oběd. Děti je možno si vyzvednout přímo na místě vystoupení nejpozději do 12:45 nebo cca mezi 13:30 a 14h ve školní družině. Pokud bude dítě odcházet samo, prosím o lísteček s touto informací. 

 

sobotní soustředění 20.5.


Sraz: v 9 hodin v malé tělocvičně

S sebou: převlečení na cvičení, taneční ťapky, svačinu, pití

Rozchod: ve 12 hodin

 

soutěž O cenu starostky města Česká Lípa

V předběžném harmonogramu začíná naše dětská kategorie v 11 hodin, předpokládané vyhlášení kolem 13:30. Pravděpodobně tedy pojedeme vlakem v 7:02 nebo 8:28 (podle toho, kam se posune náš start) a zpět 14:22 nebo 15:34. Budu ráda, když se mezi sebou domluvíte ohledně návratu zpět autem nebo nabídnete volné místo. Usmívající se  Podrobné informace pošlu začátkem příštího týdne.  

 

Pokud Vás napadně něco, na co jsem zapomněla, určitě mi dejte vědět. A pokud si najdete čas a přijdete děti povzbudit, bude se jim určitě tančit mnohem lépe. Usmívající se 

 

Přeji příjemný víkend. 

Adéla Tichá

tel: 732 240 327