Taneční gymnastika - generálka ve středu, jarmark a soutěž

Vážení rodiče, 

 

školní rok se nám blíží do finále a s ním i naše volnočasové aktivity. Posílám informace ohledně posledních 14 dní kroužku. 

 

středa 31.5. - prodloužený trénink-generálka 15:00-18:00

- s sebou: pití, svačinu, celý kostým, ťapky

 

čtvrtek 1.6. - jarmark - čas vystoupení zhruba ve 12:40

Sejdeme se ráno v 8 hodin v malé tělocvičně, kde se rozcvičíme a protáhneme (cca do 9 hodin). Po školním představení, které má každá tanečnice v trochu jiný čas, prosím o příchod do "fialky" ve školní družině, kde bude probíhat líčení cca od 10 hodin. Poté se sejdeme až v půl jedné u podia. 

 

sobota 3.6. - soutěž Open Dance Mission Mladá Boleslav

Sraz: v 7:30 v odjezdové hale vlakového nádraží (odjezd 7:49 směr Turnov, tam přestup 8:44 směr MB)

S sebou: černý top s ramínky (tílko), černé kraťasy, taneční ťapky, svačina a pití na celý den, sponky, kartáč nebo hřeben na vlasy..., 280,- Kč (startovné + cesta), kapesné na občerstvení, mobil (kdo má) - pro předání informace ohledně přesného návratu (případně Vám zašlu sms)

Předpokládaný návrat: v 17:22 / 17:46 / max 19:22 zpět na vlakové nádraží - dle času vyhlášení naší kategorie a případného postupu. Časy vystoupení jsou pouze orientační, často dochází i k výrazným posunům a není tak možné přesně určit čas odjezdu. 

Místo soutěže: TJ Auto Škoda, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav II

Vstupné pro netančící: dospělí 100,- , děti 50,-

V naší kategorii je momentálně přihlášeno dalších 9 tanečních skupin, proto je zde zařazeno semifinále, kde do finále postupuje 6 skupin. Tančit budeme tedy nejprve po jedenácté hodině a pokud postoupíme, tak znovu kolem 12:30. Tanečníci mají také možnost přihlásit se do battlu, který probíhá v různých časech mezi soutěžními sestavami. Startovné pro zájemce je zde 50,- Kč.

 

Pokud jsem zapomněla nějakou informaci, určitě pište nebo volejte... 

Přeji příjemné (nejen) taneční zážitky. Usmívající se

Adéla Tichá

tel: 732 240 327