Příměstské tábory v Liberci 2024

Vážení rodiče,

jako již tradičně i letos v létě bychom chtěli nabídnout příměstské tábory, které jsme začali kdysi dávno dělat mezi prvními v Liberci.Dnes je nabídka příměstských táborů již velmi široká, přesto doufáme, že si z naší nabídky vyberete a naše škola i přes léto opět ožije.

Rádi bychom Vás ještě upozornili, že jsme zaznamenali propagaci jiných dětských aktivit z našich řad. Chceme jen upozornit, že garanci našich služeb a zajištění, jsme schopni poskytovat pouze u námi poskytovaných vzdělávacích aktivit a nikoliv služeb třetích stran. 


Dovolte nám informovat Vás o nabídce příměstských táborů v roce 2024 na naší škole ZŠ Lesní.

 

Nabídku vypsaných akcí najdete na této stránce:

http://www.azschola.cz/primestske-tabory-v-liberci/

nebo přímo na odkazu zde. V příštím týdnu možná ještě bude jeden tábor doplněn, tak prosím sledujte náš web.

Přihlásit se můžete už nyní. Termín pro podání přihlášek je do 20. června 2024.
Po tomto datu ukončíme přijímání přihlášek. Následně všechny zájemce obešleme newsletterem s organizačními informacemi k příměstským táborům. Věříme, že i letos naše škola Lesní o prázdninách "ožije" a budete spokojeni připraveným programem.

Těšíme se na Vás!!!


Pokud máte k fungování kroužků či dalších vzdělávacích aktivit provozovaných naší společností jakékoliv připomínky, neváhejte nás kontaktovat na email info@azschola.cz.


Za společnost A-Z Schola

Ing. Tomáš Řebíček