Přihlášení do kroužků v Liberci na druhé pololetí školního roku 2023/2024

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás touto formou informovat o přihlášení na kroužky a kurzy v druhém pololetí školního roku 2023/2024.
Veškeré informace o kroužcích na druhé pololetí obdržíte nejpozději do pátku 19. ledna 2024 na Vaši emailovou adresu zadanou při registraci do kroužků.

Systém přihlašování jsme zjednodušili, tak aby zohlednil a hlavně zvýhodnil již přihlášené žáky z předchozího pololetí. Díky tomu nebude nutné se znovu přihlašovat přes webové stránky www.azschola.cz jak tomu bylo na začátku školního roku, ale stačí postupovat dle kroků v obdrženém emailu. Výše uvedené zvýhodnění bude platit do 31. ledna 2024. Pokud do této doby neprovedete přihlášení (platbu kurzovného se správně vyplněným variabilním symbolem) na druhé pololetí dle obdrženého emailu, budeme předpokládat, že o kurz či kroužek již nemáte zájem a Vaše místo nabídneme ostatním zájemcům. Pokud již nyní víte, že do kroužku na druhé pololetí nebudete chtít docházet, prosím Vás tímto o kontaktování lektora či poslat email s touto informaci na: info@azschola.cz.

Pokud se chcete nově přihlásit na kroužek, využijte této možnosti již nyní u neobsazených kroužků prostřednictvím našeho webu www.azschola.cz. Počet volných míst se bude pohybovat dle zájmu účastníků z prvního pololetí. Jejich zvýhodnění platí do 31. ledna 2024. Po tomto datu nabídneme volnou kapacitu novým zájemcům. U nového přihlášení je nutné provést novou objednávku.
 

Nabídku příměstských táborů v Liberci na naší škole uveřejníme na začátku února 2024.

Pokud máte jakýkoliv dotaz,  připomínku ke kroužku, nebo k přihlášení na druhé pololetí, prosím Vás o předání informace na email info@azschola.cz či na adresu tomas.rebicek@azschola.cz.

Veškeré Vaše připomínky, náměty či dotazy se pokusíme individuálně vyřešit k Vaší spokojenosti.

Za společnost A-Z Schola,
Ing. Tomáš Řebíček